Kolmapäev, 22 Aprill 2015 10:58

12.KLASSIDE TUTIPÄEV Esile tõstetud

Kevad on käes! Selle kindel märk on see, et 12. klassidel üle Eesti toimuvad tutipeod ja algab eksamiperiood.

Parksepa Keskkooli 12ndike tutipäeva märksõnad olid sel korral pildistamine, lust ja rõõm, koostegemine ja koolirahvale palju head sööki.

11. klassid valmistasid ette ja viisid läbi väga toreda ja lahedaid tegevusi täis hommikupooliku.

Päev algas 12ndike rühmadeks jagamisega, et alustada erinevate toredate tegevustega. Esimene mäng oli fotojaht, kus ette olid antud teemad ja kohad, milles rühmad lahedaid pilte tegid.

KOHT

TEEMA

Miniareena

Sünkroonujumine

Fuajee

Hommikutervitus

Füüsikaklass

Õpetaja malbe naeratus

Suur parkla

Driftikunnid

Sisehoov

Päev loomaaias

Postitee

Hobusega kooli

Mänguplats

Akrobaatika

Kooli esine

Koolist minek

Lemmikkoht koolis

Teema valige ise!

Kunstiklass

Merit Syving

Söökla

Täna on eriti hea söök!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiviviske masin

Breidax

Lillesaal

Džunglis

Direktori kabinet

Rollid vahetuses

Ait

Aida alla

Pärast tunniajalist fotojahti koguneti koolimaja taha, et hakata lõbusaid mänge mängima. 11. klassid olid ettevalmistanud 11 erinevat tegevusrada ja kui mängud algasid, oli nalja oi kui palju- nii tegijatel kui korraldajatel.

Pärast õues tegevusi koguneti aulasse, et nutitelefoniga kahootida, küsimused olid ikka 12ndike, kooli ja klassijuhatajate kohta.

Lennuka kiirusega tiksus kell pool kaksteist ja siis ootasid abituriendid õpetajaid-koolitöötajaid tänulauale.

Õpilased Eveli Jaaska ja Kaisa Timmi kõnelesid 12ndike nimel. Siinkohal olgu ära toodud Kaisa Timmi pöördumine koolirahvale.

 Kallis koolipere!

Kui iseloomustada Parksepa Keskkooli, siis ütlen nii: sõnas Parksepa tähendab P pühendumust, sest kuigi see ka välja ei pruugi paista, siis üritab igaüks mingil omal moel anda endast alati parima. A tähendab abivalmidust, sest iga kord, kui meil on olnud probleeme, on keegi ikka vastu tulnud, olgu see siis õpetaja või koristajatädi. R tähistab rõõmsameelsust. Kui jagataks rõõmsameelsuse auhindasid õpetajatele, saaks igal aastal esikoha Tiina Asi. Täht K tähendab kokkuhoidvust ja Ssoojust. Mitte kusagil teises koolis ei ole sellist õhkkonda, kui meil Parksepas. Koolirahvas tunneb üksteist hästi ja pole mingi ime, kui õpetaja teab sinu koera või kassi nimegi. E tähistab erilisust ja P pöörasust. Parksepa Keskkool peab olema eriline ja samas pöörane, kui siin on õpetajad, kes näitlevad, laulavad, tantsivad ja teevad igal aastal 1. aprillil koolis õpilaste jaoks midagi lahedat. Viimane täht A on asjalikkus. See käib nii õpetajate, kui ka õpilaste kohta, koos korraldatakse toredaid sündmusi ja omandatakse eluks vajalikke teadmisi.

P- pühendumus

A- abivalmidus

R- rõõmsameelsus

K- kokkuhoidvus

S- soojus

E- erilisus

P- pöörasus

A- asjalikkus

Kaisa Timmi 12 a

21.aprill 2015

 

Viimati muudetud Kolmapäev, 22 Aprill 2015 11:22