• Parksepa kooli arengufond on loodud

  Parksepa kooli arengufond on loodud

  Loe läbi fondi põhikiri ja toeta meie kooli fondi juba täna! Loe edasi
 • 1
Kolmapäev, 27 September 2017 10:33

TV 10 Olümpiastarti sarja 47.hooaeg Esile tõstetud

"Eesti kergejõustiku kullakamber" - autogrammid heade soovidega kogu kooliperele Gerd Kanterilt, Anu Sääritsalt, Liina Tšernovilt ja Janek Õiglaselt. "Eesti kergejõustiku kullakamber" - autogrammid heade soovidega kogu kooliperele Gerd Kanterilt, Anu Sääritsalt, Liina Tšernovilt ja Janek Õiglaselt.

Teisipäeval 26.septembril 2017.a toimus TV 10 Olümpiastarti sarja 47.hooaja pressikonverents Tallinnas Kalevi kommivabrikus. Kohale oli kutsutud eelmise aasta võitja tiimid, meie kooli võistkond väikeste koolide arvestuses (oleme võitnud 3 aastat järjest) ja suurte koolide võitja Rakvere Reaalgümnaasiumi tiim.

Pressikonverentsil esinesid: AS Kalevi juhatuse esimees Kaido Kaare, ERR-juhatuse esimees Erik Roose, kettaheite olümpiavõitja Gerd Kanter, Londoni MM-il kümnevõistluses neljanda koha saanud Janek Õiglane, 1500 meetri jooksu Eesti rekordinaine Liina Tšernov. Meie kooli direktor Ilmar Kesselmann.

Peale konverentsi toimus ekskursioon Kalevi kommivabrikus, kõik said maiustada ja süüa oma lemmikkomme niipalju kui jõudsid.

 • Edasi raadiomajas rääkis Jaan Ergula kust tuleb hääl ja kuidas sünnib raadio.
 • ETV peamaja – kus on lastetuba, nukutuba selgitas Mai Mikiver
 • „Terevisioon“- kuhu mahub bänd ja kui suur on kööginurk?
 • „Valimistestuudio-miks võiks poliitika noortele korda minna.
 • Uudistemaja –Kust lähevad eetrisse uudistesaated? Vaatasime kus tehakse spordiuudiseid telesse, raadiosse, spordiportaali?
 • Lõpuks ERR poolt toitlustus uudistemaja kohvikus.

Oli väga hariv ja huvitav päev. Tänud Anu Sääritsale ERR-st, kes organiseeris meile nii huvitava päeva ja Eesti Kergejõustikuliidule.

Lapsed te olete seda väärt, sest te olete pingutanud ja vaeva näinud et kooli au kaitsta. Jõudu teile ja treenige edasi, sest uus hooaeg algab juba 9.detsembril 2017.a.

Konverentsist võtsid osa Kätriin Kauksi, Karinee Kungus, Carin Onno, Lisette Gorjunov, Tauri Pähn, Kaur Kasuk, Nele Jõgeva, Crislyn Kauts, Kristjan Timuska, Markus Post, Betti Aniott, Kristjan Kesselmann, Tõnis Timmi, Franz Krull, Theodor Krull, Talis Timmi, Elisabeth Trolla

Võistkonna treenerid Sirje Hütt ja Margus Koor

Vaata pilte ka siit!

 

Viimati muudetud Neljapäev, 28 September 2017 09:21