Sport 2019 september-detsember

Korvpalli karikavõistlused

5.detsembril 2019 toimusid Parksepas ja Puigal Võru maakonna koolinoorte karikavõistlused 6.-9.klasside poiste korvpallis. Meie kooli võistkond saavutas I koha. Finaalis alistati Värska tulemusega 34:12.

Võistkonda kuulusid: Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi, Roland Mikson, Hendrik Andrejev, Robert Runtal, David Aništšenko, Tõnis Timmi, Marten Luik, Rasmus Runtal.

Võistluste protokolli vaata siit

Pilte vaata siit

Treener Kalev Palo

TV 10 Olümpiastarti I etapp

7. detsembril 2019. a toimus Võru spordihallis üleriigiline kergejõustiku võistlussari TV 10 Olümpiastarti, peale aastast pausi võistleme sel hooajal koolivõistkonnaga.

I etapi järel oleme väikeste koolide arvestuses III kohal.

Oma panuse andsid järgmised õpilased: Theodor Krull, Ainar Vetemäe, Agris Vill, Mattias Aniott, Brandon Ootsing, Timmur Trolla, Kätriin Kauksi, Elis Kenk, Berta Tsirk, Kertu Haak.

Palju õnne!

Järgmine etapp 25. jaanuaril 2020. a Tallinnas. Head treenimist!

Pilte vaata siit!

Võistluse protokolli vaata siit

Võistlustants

Laupäeval, 7. detsembril 2019 toimus Tallinna Humanitaargümnaasiumis "Eesti Karikavõistluste etapp" võistlustantsus.

Marcus Kindsigo ja Annaliisa Uibo saavutasid karikavõistlustel Jun 1C klassis standardtantsudes I koha ja ladinatantsudes II koha. Aasta kokkuvõttes saavutati standardtantsudes I koht ja ladinatantsudes III koht. Lisaks võisteldi ka vabaklassis, kus standardtantsudes saavutati III koht ja ladinatantsudes III koht.

Parksepa Keskkooli 5. klassi õpilane Liisa Parmask ja Puiga põhikooli 7. klassi õpilane Kirill Kongo saavutasid Juunior 1 D-klassis standardtantsudes 2.koha ja Juunior 1 E-klassis aastakokkuvõttes standardtantsudes, ladinatantsudes 2. kohad.

Rahvastepall

4.detsembril 2019 Võru Spordikeskuses toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel rahvastepallis saavutasid nii meie poisid kui tüdrukud tubli III koha.

Poiste võistkonda kuulusid: Kevin Kenk, Chris Kodar, Romek Niilo, Braian Tsirk, Marcello Aleksejev, Ott Keerutaja, Benor Perlov, Kristover Kinsiveer.

Tüdrukute võistkonda kuulusid: Laura Jõõger, Liis Kärbla, Hannelora Asi, Helena Karu, Laura Potter, Merili Tasso, Kersine Todurov, Kristelle Jõgeva. Tüdrukute võistkonna abitreener oli Kadi Zopp.

Kehalise kasvatuse õpetaja Sirje Hütt

November 2019

"Tähelepanu Start!" I etapp

27.11 2019 a. toimus Võru maakonna algklasside võistlussarja "Tähelepanu Start!" esimene etapp Võru spordihallis. Meie kooli lapsed saavutasid väikeste koolide arvestuses I koha.

Finaal toimub 12.03 2020 a.

Võistkonda kuulusid järgmised õpilased: Kristelle Jõgeva, Liis Kärbla, Laura Jõõger, Kristover Kindsiveer, Kaspar Jaaska, Martin Timmi, Helena Karu, Merili Tasso, Laura Potter, Kevin Kenk, Braian Tsirk, Romek Niilo, Silvia Pärnoja, Marion Niido, Ketter Kasuk, Joel Raudnagel, Kert Loorits, Ott Keerutaja, Kertu Haak, Karin Kivi, Berta Tsirk, Timmur Trolla, Brandon Ootsing, Mattias Aniott.

Palju õnne, olite tublid.

Marco Kindsigo ja Lisete Marjapuu (Võru Kesklinna Kool) saavutasid WDSF tantsuvõistlustel Austria Open Viinis 15. novembril 2019 oma vanuseklassis 60 paari hulgas 4. koha ja kuni 18-aastaste vanuseklassis 57 paari hulgas 18. koha. Marco ja Lisete peatreener on Erkki Aas.

Marco Kindsigo ja Lisete Marjapuu esindasid Eestit 23. novembril Türgis Istanbulis maailmameistrivõistlustel Ladina-Ameerika tantsudes Jun 2 vanuserühmas. Osalejaid oli palju ning 74 paari seast saavutati 32. koht.

Palju õnne!

Segavõrkpall

12.novembril 2019 Võru Spordikeskuses toimunud Võru maakonna koolinoorte karikavõistlustel 10.-12.klasside segavõrkpallis saavutas meie võistkond II koha.

Võistkonda kuulusid: Kertu Hallik, Getriin Vasilkovski, Hanna Ahelik, Lisette Kallas, Henrich Tuvik, Ott Piirisild, Markkus Väljak ja Andreas Leotoots.

Võrkpallivõistkondi treenib õpetaja Margus Koor.

Võistluse protokolli vaata siit.

Põhikooli poiste korvpalli meistriliiga

5.novembril toimunud Eesti Koolispordi Liidu 1.-9.klassi noormeeste korvpalli meistriliiga finaalturniiril saavutas meie kooli võistkond igati tubli 4.koha.

Meil on taas põhjust uhkustada!

Parksepa Keskkooli õpilane Marco Kindsigo ja Lisete Marjapuu (Võru Kesklinna kool) osalesid WDSF WORLD CHAMPIONSHIP JUNIOR II 10 DANCE võistlustel Rumeenias, Sibius. Kohal olid 35 riigi meistrid 10-tantsus. Marco ja Lisete saavutasid tubli 12 koha.

Palju õnne teile, Marco ja Lisete! Jätkake sama võimsalt!

Oktoober 2019

EKSL 6.-9.kl.jalgpalli meistriliiga finaalvõistlused

Käisime 11.10.2019 Paides Eesti Koolispordiliidu 6.-9.kl poiste jalgpalli ML mängimas. Kohal olid kõik maakondade võitjad. Moodustatud oli kaks neljast ja üks viiene alagrupp, milles olime ka meie. 1.-3. kohale mängisid alagruppide võitjad, 4.-6. kohale alagruppide teised, 7.-9. kohale alagruppide kolmandad jne.

Alagrupi mängudest meile 2 võitu, 1 viik (seda siis hilisemale turniiri neljandale) ja 1 kaotus (seda siis hilisemale turniiri võitjale). Viimase alagrupi mängu võit oleks taganud võimalus mängida kohtadele 1.-3. 7.-9. koha mängudest 1 viik ja üks võit. Kokkuvõttes 8. koht. Meie võistkonna parim mängija oli Marten Luik.

Vaata ka siit!

Medaleid tuli korralikult

Laupäeval, 5. oktoobril 2019 toimusid Võru spordihallis Eesti Tantsuspordi Liidu esivõistlused võistlustantsus.

Meie kooli 5. klassi õpilane Liisa Parmask ja Puiga põhikooli 7. klassi õpilane Kirill Kongo saavutasid Juunior 1 E-klassis standardtantsudes 1.koha ja ladinatantsudes 1. koha.

Meie kooli 5. klassi õpilane Marcus Kindsigo ja Annaliisa Uibo saavutasid oma vanuseklassis standardtantsudes 1.koha ja ladinatantsudes 3.koha, vabaklassis 2.koht nii standardtantsudes kui ladinatantsudes.

Meie kooli 9. a klassi õpilane Marco Kindsigo ja Lisete Marjapuu saavutasid standardis 1. koha ja ladinas 1. koha.

September 2019

Parksepa 2019.pdf
Turniiritabel poisid U-10 2019.pdf
Turniiritabel noormehed U-17 2019.pdf

XXVIII Parksepa rahvusvaheline korvpalliturniir

27.-29.septembril toimus traditsooniline Parksepa rahvusvaheline korvpalliturniir. Parksapa SK/Võru saavutas noormeeste U-17 vanuseklassis I koha ja poiste U-10 vanuseklassis II koha. U-17 vanuseklassis tunnistati turniiri parimaks mängijaks Roland Mikson.

XXVIII Parksepa turniiri parimad.pdf

Murdmaajooks

25.septembril 2019 Võru maakonna koolinoorte sügisesel murdmajooksul olid meie kooli parimad: