17.11.2021.a. toimusid Võru Spordikooli lahtised võistlused kergejõustikus. 2012-13 sündinud laste vanuseklassis saavutas Kätriin-Karoliine Kindsiveer 4.-5.koha. 2010-11 sündinud laste vanuseklassis saavutas Laura Jõõger Kaugushüppes I koha (tulemus 4.15) ja 60m lendstardiga jooksus II koha (9,36). Ketter Kasuk saavutas 60m lendstardiga jooksus III koha (9,52), kaugushüppe tulemus 3.52. Lisaks esikolmikusse jõudnutele võistlesid veel Kristover Kindsiver ja Kristelle Jõgeva.

Edu edaspidiseks! Järgmine võistlus on TV 10 võistlussarjas mille vabariiklik 51. hooaja esimene etapp toimub 4.12.21 Võrus.

Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel 4.-5.klasside poiste rahvastepallis saavutas meie kooli võistkond koosseisus Michael Juhkam, Kaspar Jaaska, Kristover Kindsiveer, Jarmo Viks, Ott Keerutaja, Kevin Kenk, Romek Niilo, Toomas Plakso, Braian Tsirk II koha.

Võistkonda juhendas õpetaja Margus Koor

Pilte vaata siit!

Võru maakonna koolinoorte karikavõistlustel 10.-12.klasside segavõrkpallis saavutas meie kooli võistkond koosseisus Maria Vanatalo, Hanna Provotorov, Liisa Provotorov, Nele Jõgeva, Aaron Alberi, Mihkel Mustmaa, Rico Rästa, Christjan Truija III koha.

Võru maakonna koolinoorte MV 10.-12. klasside neidude 3 x 3 korvpallis saavutas meie võistkond III koha. Võistkonda kuulusid: Nele Jõgeva, Johanna Gross, Meribel Meitern, Glairika Toomemägi.

Kehalise kasvatuse õpetaja
Hille Saarepuu

23.09.2021.a toimus Võru staadionil heategevusjooks, jooksu eesmärk on propageerida laste tervislikku elustiili ja muuta liikumisharjumisi. Üle eesti jooksevad lapsed nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime, helistades särgil antud numbril on avatud heategevustelefon, kuhu täiskasvanud saavad omalt teha rahalisi annetusi.

Meie kooli 5 kl. võistkond võttis jooksust osa. Pildil Helena Karu, Merili Tasso, Kersine Todurov, Greteliis Piirisild, Natali Kulaga, Hannelora Asi, Ott Keerutaja ja Otto Simon Süving.

Tublid et tunnete liikumisest rõõmu!

23.09.2021.a. toimunud Võru Maakonna murdmaajooksu meistrivõistlustel olid meie kooli parimad tulemused järgmised:

• T-D - Laura Jõõger 500 m. 1.51,25 (5. koht), Ketter Kasuk 1.52.29 (6. koht). Helena Karu tegi oma isikliku rekordi. (Need tüdrukud pildil) Võistlejaid oli 60.

• T-A - Isabel Huma 500 m. 1.39.31 (I koht)

• T-J - Meribel Meitern 1.36.85 (II koht), Ketlin Pindis 1.40.10 (III koht), Inessa Rebeca Vellak 1.55.26 (4. koht)

• T-J - 2000m - Meribel Meitern 9.18.51 (I koht)

• P-A - 1000m - Tambet Juhanson 3.39.49 (7. koht), Christjan Truija 3.48.60 (9. koht), Kristjan Timuska 3.54.42

• P-J - 1000m - Ruben Sakhov 4.09.84 (I-II koht), Mairo Reinsaar 4.09.84 (I-II koht)

Pilte vaata siit ja protokolli siit.

Palju õnne!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

TV 10 Olümpiastarti finaal

4.09-5-09.2021 toimus Kuressaares TV 10 olümpiastarti 50 mitmevõistluse finaal (tulemused ja pildid).

Theodor Krull sai PV 9-võistluses II koha (8019 punkti).

Kooli võistkond saavutas väikeste koolide arvestuses II koha.

Võistkonda kuulusid: Theodor Krull, Mattias Aniott, Berta Tsirk,Kertu Haak, Laura Jõõger, Ketter Kasuk, Kevin Kenk ja Romek Niilo.