Teated

Teisipäeval, 28 septembril jõudsid kooli õppetöö mitmekesistamiseks ja kaasjastamiseks virtuaalreaalsusprillide 15 seadmega koolikomplekt. Osalesime kevadel Haridus- ja Noorteameti korraldatud ProgeTiigri seadmete taotlusvoorus, kus taotlesime projektile "Parksepa Keskkooli virtuaalreaalsusseadmed" toetust. Meie projekti toetati maksimaalulatuses 5000 €, kogu komplekti maksumuseks on 10500 €. Omaosaluse katsime kooli IT-eelarvest. Meil on Futuclassi Oculus Quest 2 koolikomplekt

Teisipäeval Tartus seadmete kättesaamisel toimus õpetajatele ka koolitus nende tundides kasutamise võimaluste kohta. Laiemalt tutvustamiseks viime õpetajatele koolivaheajal läbi huvipäeva. Esimesed tunnid leiavad aset juba lähiajal.

Ene Veberson Haridustehnoloog

Liikluskorraldus kooli territooriumil

Palun kinni pidada liikluskorraldusest kooli territooriumil ja parklas. Valdaja loata ei tohi sõidukiga kooli territooriumile sõita, keelav märk on sissesõiduteel üleval. Kooli õuealal autoga tiirutada ja manööverdada on ohtlik, eriti hommikutundidel, kui kõik samal ajal liiguvad.

Parklas tuleb õpilaste sõidukist väljumise ja peale võtmise ajaks parkida vastavalt märgistusele, st joonte vahele.

Liikluseeskirjad ei luba peatuda ka ülekäigurajal, oleme korduvalt näinud vanemaid, kes peatuvad ülekäigurajal lapse sõidukist väljumiseks. Selline teguviis on halvaks eeskujuks ka lapsele.

Liiklusohutut käitumist meile kõigile

Kooli juhtkond