Tähelepanu, Start!

12.märtsil 2020 Võru Spordikeskuses toimunud võistlussarja "Tähelepanu, Start!" 2.etapil saavutas Parksepa kooli võistkond väikeste koolide arvestuses I koha.

Võistkonda kuulusid: Kristelle Jõgeva, Liis Kärbla, Laura Jõõger, Kristover Kinsiveer, Kaspar Jaaska, Benor Perlov, Helena Karu, Merili Tasso, Laura Potter, Kevin Kenk, Braian Tsirk, Romek Niilo, Silvia Pärnoja, Marion Niido, Ketter Kasuk, Joel Raudnagel, Kert Loorits, Ott Keerutaja, Karin Kivi, Berta Tsirk, Kertu Haak, Timmur Trolla, Brandon Ootsing, Mattias Aniott.

Pilte vaata siit

Protokolli vaata siit

Eesti Meistrivõistlused kergejõustikus

15.-16.02. 2020 toimusid Tallinnas Eesti Meistrivõistlused kergejõustikus U-18 ja U-20 vanuseklassidele.

U-18 vanuseklassis saavutas Kristjan Timuska kõrgushüppes kulla tulemusega 1.89, 60m tõkkejooksus 8.85 (6.koht).

Teiste meie kooli õpilaste tulemused:

• Tõnis Timmi - kolmikhüppes 12.65 (4.koht)

• Franz Krull - 60m tõkkejooks 8.58 (5.koht), kõrgushüpe 1.75 (7.koht)

• Nele Jõgeva - kõrgushüpe 1.64 (7.koht)

Sel aastal võistlevad need lapsed aasta vanematega.

Palju õnne! Jätkake samas vaimus.

Saalihoki

12.-13.veebruaril 2020 toimusid Võru Spordikeskuses Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused saalihokis.

Pronksised autasud saanud võistkondadesse kuulusid:

• 6.-9.klassi poisid - Hans Erik Haljend, Marko Läll, Kristjan Timuska, Franz Krull, Marten Luik, Egert Suvi, Phil-Benjamin Paju, Tauri Pähn

• 10.-12.klass neiud - Kai Liis Kalmus, Geiti Sohard, Karina Vestmann, Elisabeth Trolla, Kadi Zopp, Maria Vanatalo, Ketlin Pindis, Annabel Runthal, Jane Paulus, Hanna Sarik

• 10.-12.klass noormehed - Andre Väin, Rasmus Tamm, Markkus Väljak, Kermo Kägo, Omar Kaiv, Robert Otti

Protokolle vaata siit ja pilte siit!

Võistlustants

Laupäeval, 8. veebruaril 2020 toimus Tallinnas Pirita Majandusgümnaasiumis "Eesti Karikavõistluste etapp" võistlustantsus.

Parksepa Keskkooli 5. klassi õpilane Liisa Parmask ja Puiga põhikooli 7. klassi õpilane Kirill Kongo saavutasid Juunior 2 D-klassis 10 paari seast standardtantsudes 2.koha ja ladinatantsudes 3. koha.

Eesti meistrivõistlused kergejõustikus

01.-02-veebruaril 2020 toimunud Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus U-14 vanuseklassis võitis Theodor Krull kaks kuldmedalit - kõrgushüppes tulemusega 1.54 ja kuulitõukes tulemusega 12.62. Mõlemal alal olid need isiklikeks rekorditeks.

60m tõkkejooksus (9,62) saavutas Theodor 4. koha.

Palju, palju õnne!

Jaanuar 2020

Kergejõustik

28.jaanuaril 2020 Võru Spordikeskuses toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel sisekergejõustikus võitsid Parksepa kooli õpilased hulgaliselt medaleid.

Protokolli vaata siit ja pilte siit.

PA vanuseklassis

• Kristjan Timuska - kõrgushüpe I koht (1.90), 200m jooks I koht (24,97)

• Franz Krull - kõrgushüpe II koht (1.83), kaugushüpe III koht (5.69)

• Tõnis Timmi - kaugushüpe I koht (5.90), 60m jooks I koht (7,67), 200m jooks II koht (25,09)

• Karmo Tisler - 1000m jooks III koht (3:16.15)

TA Nele Jõgeva - kõrgushüpe I koht (1.60), 60m jooks II koht (8,70), kuulitõuge I koht (10.59)

PC Theodor Krull - kõrgushüpe I koht (1.45), 60m tõkkejooks I koht (9,64), kuulitõuge I koht (11.85)

TC Berta Tsirk - kaugushüpe I koht (4.35), 60m tõkkejooks II koht (10,65)

MJ Tanel Parm - 1000m jooks I koht (3:15.65)

TJ Karolin Rebane - kaugushüpe II koht (4.41), 60m jooks III koht (8,92), 200m jooks II koht (29,05)

25. jaanuaril toimusid Eesti Meistrivõistlused Ladina-Ameerika tantsudes. Vennad Kindsigod oma tantsupartneritega olid taas tasemel ;)

Marco Kindsigo ja Lisete Marjapuu (Võru Kesklinna kool) saavutasid 4. koha, olles esimest aastat Noorte klassis.

Marcus Kindsigo ja Annaliisa Uibo (Ülenurme Gümnaasium) saavutasid 7. koha.

Õnnitleme ja oleme teie saavutuse üle uhked!

TV 10 Olümpiastarti II etapp

Laupäeval 25.01 toimus Tallinnas üleriigiline TV 10 Olümpiastarti II etapp.

Kavas oli kõigil vanuseklassidel tõkkejooks, lisaks veel kaugushüpe ja teivashüpe. Parksepa kooli võistkond tõusis üldarvestuses teiseks.

Meie parimana saavutas T-N vanuseklassis kaugushüppes 10. koha tulemusega 4.40 Berta Tsirk, jäädes napilt finaalist välja. Parksepa kooli esindasid veel: Theodor Krull, Daniel Kulaga, Agris Vill, Mattias Aniott, Kertu Haak, Elis Kenk.

Järgmine etapp toimub märtsikuus.

Palju õnne ja head harjutamist!

18.- 19. jaanuaril toimusid Tallinnas Eesti meistrivõistlused kergejõustiku seitsmevõistluses U-14 vanuselkassile. Meie kooli 6.kl õpilane Theodor Krull saavutas tubli 5. koha 4426 punkti. 60m 8.72, kaugus 4.70, kuul 11.30, kõrgus 1.44, 60mtj 9.78, teivas 2.30, 800m 2.59,18.

21.01.2020 toimus Võru-ja Põlvamaa TV 10 II etapp (protokoll), kus meie kooli parimad kohad olid:

Vaata ka pilte

Lisaks eelminetatutele esindavad meie kooli 25.01.2020 vabariiklikul TV 10 II etapil Tallinnas Elis Kenk, Kertu Haak.

Soovime edu!

Laupäeval, 18. jaanuaril 2020 toimus Tallinnas Pirita Majandusgümnaasiumis "Eesti Karikavõistluste etapp" võistlustantsus.

Parksepa Keskkooli 5. klassi õpilane Liisa Parmask ja Puiga põhikooli 7. klassi õpilane Kirill Kongo saavutasid Juunior 2 D-klassis standardtantsudes 2.koha ja ladinatantsudes 3. koha.

Saalijalgpall

14. jaanuaril 2020 toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel 6.-9. klasside poiste saalijalgpallis saavutas Parksepa Keskkooli võistkond II koha.

Võistkonda kuulusid: Karl Matthias Pensa, Tauri Pähn, Franz Krull, Marten Luik, Roland Mikson, Phil-Benjamin Paju, Egert Suvi, Tõnis Timmi, Kristjan Timuska.

Võistluste protokolli vaata siit.

15. jaanuaril 2020 toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel saalijalgpallis 10.-12. klasside neidudele saavutasid Parksepa Keskkooli võistkonnad II ja III koha.

II koha saavutanud võistkonda kuulusid: Geiti Sohard, Getriin Vasilkovski, Hanna Liisa Sarik, Kadi Zopp, Kai Liis Kalmus, Kertu Hallik, Ketlin Pindis. III koha saavutanud võistkonda kuulusid: Annabel Runthal, Jane Paulus, Kersti Aidma, Maria Vanatalo, Karina Vestmann, Elisabeth Trolla, Karolin Rebane. Võistkonda juhendas õpetaja Hille Saarepuu.

15. jaanuaril 2020 toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel saalijalgpallis 10.-12. klasside noormeestele saavutasid Parksepa Keskkooli võistkonnad samuti II ja III koha.

II koha saavutanud võistkonda kuulusid: Markus Joakit, Kermo Kägo, Ruben Sakhov, Rasmus Tamm, Devin-Tinito Tuvikene, Andre Väin, Markkus Väljak, Mairo Reinsaar. III koha saavutanud võistkonda kuulusid: Enrike Hingus, Andreas Leotoots, Janis Orgla, Dankan Pilt, Kristjan Teder, Ott Piirisild, Henrich Tuvik, Patric Aasmäe, Henri Mikkelsaar. Võistkonda juhendas õpetaja Margus Koor.