TV 10 Olümpiastarti III etapp ja finaal

22-23.08. 2021 toimus Võrumaa TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja III ja finaalvõistlus.

Meie kooli võistkond: Laura Jõõger, Ketter Kasuk, Natali Kulaga, Romek Niilo, Kevin Kenk, Kristover Kinsiveer, Berta Tsirk, Kertu Haak, Theodor Krull, Mattias Aniott

Pildil ka kooli fannid Liis Aniott ja Anneli Arike, süles tulevane meie kooli olümpialane.

29.08 toimub Tartus üleriigiline III etapp .

Võistkonna treenerid Sirje Hütt ja Margus Koor

TV 10 Olümpiastarti II etapp

20.06.2021 toimus Pärnus TV 10 olümpiastarti 50. hooaja II etapp.

Meie kooli parimad tulemused tegi PV vanuseklassis võistlev Theodor Krull kes saavutas III koha 60m tj ajaga 9.04, II koha kõrgushüppes tulemusega 1.65 ja I koha kuulitõukes tulemusega 16.15.

Väikeste koolide arvestuses peaksime säilitama I koha (hetkel veel kinnitamata andmed).

Kooli võistkonda kuulusid: Marten Verner Misnik, Kevin Kenk, Romek Niilo, Kristover Kindsiveer, Mattias Aniott, Theodor Krull, Laura Jõõger, Ketter Kasuk, Berta Tsirk ja Kertu Haak.

Sirje ja Margus

TV 10 Olümpiastarti I etapp

14.06.2021.a toimusid Võrus kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastardi 50.hooaja I vabariiklik etapp. Parksepa kool osaleb koolivõistkonnaga.

Meie kooli parimana saavutas Theodor Krull tulemusega 5.82 vanemate poiste kaugushüppes II koha, 60 m jooksus tulemusega 7,86 III koha ja teivashüppes tulemusega 3.01 7.koha.

Võistkonda kuulusid: Laura Jõõger, Ketter Kasuk, Natali Kulaga, Berta Tsirk, Theodor Krull, Mattias Aniott, Kevin Kenk, Romek Niilo ja Kristo Kindsiveer.

Koolide arvestuses juhime peale I etappi II grupis Heimtali PK/Holstre PK võistkonna ees 526 punktiga.

Olite väga tublid! Jätkame samas vaimus!

Järgmine etapp ja uued alad 20.juunil Pärnus.

Õpetajad Sirje ja Margus

"Tähelepanu, start!"

25. novembril 2020 toimus „Tähelepanu, start!" võistlussarja esimene etapp. Saavutasime väikeste koolide arvestuses I koha. Järgmine etapp toimub 11.03.2021, siis jagatakse ka medaleid. Võistkonda kuulusid:

Martin Timmi, Silver Soidla, Kennet Laidoner, Sirli Tasso, Grettel Raudkett, Pärle Planken, Liis Kärbla, Kristelle Jõgeva, Laura Jõõger, Kristover Kindsiveer, Kaspar Jaaska, Tristan Pilv, Helena Karu, Laura Potter, Ketter Kasuk, Braian Tsirk, Romek Niilo, Ott Keerutaja, Silvia Pärnoja, Marion Niido, Merili Tasso, Joel Raudnagel, Kert Loorits, Kevin Kenk.

Palju õnne ja treenime jätkuvalt rõõmsalt edasi!

Korvpall

18. novembril 2020 Antslas toimunud Võru maakonna koolinoorte KV –7. klasside poiste korvpallis saavutas meie kooli võistkond III koha.

Võistkonda kuulusid: Raiko Räbovõitra, Daniel Kulaga, Agris Vill, Theodor Krull, Riho Mäesaar, Reiko Suur, Kristjan Vaher, Aron Leppik, Romek Niilo.

Treener Kalev Palo

Pildid ja protokoll

Kergejõustik

18. novembril 2020 toimusid Võru Spordikeskuses Võru spordikooli lahtised sisekergejõustukuvõistlused. Kavas oli 2007 ja noorematele sündinud tüdrukutele ja poistele 30 m lendstardist, 200 m jooks , kaugus ja kõrgushüpe.

Meie parimad olid: Kätriin-Karoliine Kindsiveer, Laura Alesejev, Laura Jõõger, Kristover Kindsiveer, Kristelle Jõgeva, Marcello Aleksejev, Helena Karu, Natali Kulaga, Laura Potter, Ketter Kasuk, Kaspar Jaaska, Marten Verner Misnik, Liis Kärbla ja Theodor Krull.

Suur rõõm oli näha rõõmsat ja tublit osavõttu. Jätkake samas vaimus!

Võrkpall

12. novembril 2020 Võru Spordikeskuses toimunud Võru maakonna koolinoorte karikavõistlustel 10.–12. klasside segavõrkpallis saavutas Parksepa KK I võistkond II koha. Võistkonda kuulusid: Elena Kirillova, Lisette Mokrik, Maria Vanatalo, Aaron Alberi, Ott Piirisild, Henrich Tuvik, Markkus Väljak. Treener Margus Koor.

Protokoll

Rahvastepall

11. novembril 2020 Võru Spordikeskuses toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel rahvastepallis 4.– 5. klasside õpilastele saavutasid meie kooli poisid II ja tüdrukud III koha.

Võistkondadesse kuulusid:

• Joel Raudnagel, Tanel Plakso, Kert Loorits, Kevin Kenk, Romek Niilo, Braian Tsirk, Ott Keerutaja, Marcello Aleksejev

• Marion Niido, Silvia Pärnoja, Hannelora Asi, Helena Karu, Natali Kulaga, Kersine Todurov, Karola Kull, Laura Potter.

Protokollid: poisid ja tüdrukud

Pildid on siin

Võistkondi treenisid Sirje Hütt ja Margus Koor. Suur tänu abi eest Kadi Zoppile ja 12. klassi poistele.

Oktoober 2020

Orienteerumine

14. oktoobril 2020 toimunud Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel rogainorienteerumises saavutas Parksepa kooli 11.a klassi õpilane Karmo Tisler II koha.

Võistluste protokoll ja pildid.

Korvpalli karikavõistlused

12. oktoobril 2020 Võru maakonna koolinoorte karikavõistlustel 10.–12. klasside noormeeste korvpallis saavutas Parksepa Keskkooli võistkond II koha. Võistkonda kuulusid: Tanel Parm, Andreas Leotoots, Ott Piirisild, Robyn-Marcos Vähi, Devin-Tinito Tuvikene, Omar Kaiv, Kristjan Timuska, Joosep Põder, Karl Krillo. Treener Kalev Palo.

Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis

22. septembril 2020 Võru kunstmuruväljakul toimunud 10.–12. klasside noormeeste jalgpalli meistrivõistlustel saavutas Parksepa Keskkooli I võistkond I koha.

Võistkonda kuulusid: Kristjan Timuska, Markus Joakit, Kermo Kägo, Marcus Lepistik, Mairo Reinsaar, Ruben Sakhov, Rasmus Tamm, Andre Väin, Markkus Väljak.

Parksepa Keskkooli II võistkond saavutas IV koha. Võistkonda kuulusid: Andreas Leotoots, Markus Mee, Henri Mikkelsaar, Janis Orgla, Ott Piirisild, Dankan Pilt, Kristjan Teder, Henrich Tuvik.

Võistluse protokoll ja pildid.

TV 10 olümpiastarti finaal

19.–20.09.2020 toimus üleriigiline TV 10 Olümpiastarti finaalvõistlus kergejõustiku mitmevõistluses.

Meie kooli parim tulemus üheksavõistluses Theodor Krull tubli 6. koht.

Võistkondlikult jäime neljandaks. Võiskonda kuulusid Theodor Krull, Agris Vill, Berta Tsirk, Kertu Haak ja Timmur Trolla.

Palju õnne!

Juba detsembris algab uus 50. hooaeg, head harjutamist!

TV 10 olümpiastarti

30.08.20 Võrus toimunud üleriigilisel "TV 10 olümpiastarti" III etapil saavutas Theodor Krull I koha PV kuulitõukes tulemusega 14.11.

6.09.20 Rakveres toimunud üleriigilisel "TV 10 olümpiastarti" IV etapil saavutas Theodor Krull II koha PV palliviskes tulemusega 76.31 ja 6. koha PV kettaheites tulemusega 41.35.

PN palliviskes sai tubli 11. koha Mattias Aniott tulemusega 47.77, finaalikohast jäi lahutama 1.16.

Peale Võru etappi langes meie kooli võistkond II kohalt III kohale. Peale Rakvere etappi langesime III kohalt 4. kohale. Põhjuseks võistlussarjas mitteosalemine ja viis 0 tulemust. Finaalikoht 19.–20.09.2020 Tartusse on käes. Loodame, et TV 10 vanuseklassi õpilased leiavad võimaluse tulla kooli esindama ja aitavad võistkonna tõsta uuesti tublile II kohale, mis on täiesti reaalne, sest hetkel kaotame II kohale alla 1000 punkti.

"TV 10 olümpiastarti" Võru ja Põlva maakondadele mitmevõistluses saavutas PV vanuseklassis Theodor Krull I koha ja Agris Vill V koha (Võru koolide arvestuses III koht). Berta Tsirk saavutas TN vanuseklassis III koha ja Kerttu Haak VI koha (Võru koolide arvestuses V koht).